C45-4DC-72P
C45-4DC-72P Orion Fans
Fan_Cords_and_Daisy_Chains.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN CORD 45DEG 4POS 72" AC PLUG
Packaging: Bulk
Features: Daisy Chain
Length: 72.0" (1.83m)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Male Plug
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45° (4)
2nd Connector: NEMA 1-15 Plug
Approval Agency Marking: cURus, TUV
Number of Conductors: 2
на замовлення 1266 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - C45-4DC-72P - Netzkabel, Lüfter von Orion Fans, 250 VAC, Buchse, um 45° abgewinkelt, 10 A, 72 ", C45 Series, tariffCode: 85444995, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 10A, Nennspannung: 250VAC, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Steckverbinder Lüfterseite: Buchse, um 45° abgewinkelt, Kabellänge: 72", Zur Verwendung mit: Lüfter von Orion Fans, usEccn: EAR99, Produktpalette: C45 Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
C45-4DC-72P C45-4DC-72P Виробник : Orion Fans power cords.pdf Cable Assembly AC Power 1.828m 4Fan Terminal to NEMA 1-15P 2 to 2 POS F-M 18AWG
на замовлення 90 шт:
Мінімальне замовлення: 13
C45-4DC-72P C45-4DC-72P Виробник : ORION FANS 3934242.pdf Description: ORION FANS - C45-4DC-72P - Netzkabel, Lüfter von Orion Fans, 250 VAC, Buchse, um 45° abgewinkelt, 10 A, 72 ", C45 Series
tariffCode: 85444995
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 10A
Nennspannung: 250VAC
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Steckverbinder Lüfterseite: Buchse, um 45° abgewinkelt
Kabellänge: 72"
Zur Verwendung mit: Lüfter von Orion Fans
usEccn: EAR99
Produktpalette: C45 Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 19 шт: