Продукція > TDK CORPORATION > C4520C0G3F120K085KA
C4520C0G3F120K085KA
C4520C0G3F120K085KA TDK Corporation
mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 12PF 3KV C0G 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 12 pF
на замовлення 805 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 12PF 3KV C0G 1808, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 12 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 887 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
C4520C0G3F120K085KA C4520C0G3F120K085KA Виробник : TDK mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Cap Ceramic 12pF 3000V C0G 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
C4520C0G3F120K085KA C4520C0G3F120K085KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Description: CAP CER 12PF 3KV C0G 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 12 pF