Продукція > TDK CORPORATION > C4520C0G3F330K160KA
C4520C0G3F330K160KA
C4520C0G3F330K160KA TDK Corporation
mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 33PF 3KV C0G 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 3KV C0G 1808, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4520C0G3F330K160KA C4520C0G3F330K160KA Виробник : TDK pgurl_135774307.pdf Cap Ceramic 33pF 3000V C0G 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
на замовлення 695 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 591
на замовлення 695 шт:
Мінімальне замовлення: 27
C4520C0G3F330K160KA C4520C0G3F330K160KA Виробник : TDK mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1808 3000V 33pF C0G 10% T: 1.6mm
Мінімальне замовлення: 7
C4520C0G3F330K160KA C4520C0G3F330K160KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Description: CAP CER 33PF 3KV C0G 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF
Мінімальне замовлення: 6