Продукція > TDK > C4520C0G3F560K200KA
C4520C0G3F560K200KA
C4520C0G3F560K200KA TDK
mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT MLCC,1808,C0G,3000V,56pF,2mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 226-235 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 56PF 3KV C0G 1808, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 56 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4520C0G3F560K200KA C4520C0G3F560K200KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Description: CAP CER 56PF 3KV C0G 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 56 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 56 pF