Продукція > TDK CORPORATION > C4520CH3F220K110KA
C4520CH3F220K110KA
C4520CH3F220K110KA TDK Corporation
mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 22PF 3KV CH 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 22 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 3KV CH 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 22 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4520CH3F220K110KA C4520CH3F220K110KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Description: CAP CER 22PF 3KV CH 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 22 pF