Продукція > TDK CORPORATION > C4520JB3A471M130KA
C4520JB3A471M130KA
C4520JB3A471M130KA TDK Corporation
mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 1KV JB 1808
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 470 pF
на замовлення 649 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 1KV JB 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4520JB3A471M130KA C4520JB3A471M130KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Description: CAP CER 470PF 1KV JB 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 470 pF