Продукція > TDK CORPORATION > C4520X7S3A472M160KA
C4520X7S3A472M160KA
C4520X7S3A472M160KA TDK Corporation
mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4700PF 1KV X7S 1808
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 623 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 1KV X7S 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4520X7S3A472M160KA C4520X7S3A472M160KA Виробник : TDK 1223c4520x7s3a472m160ka.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 1000V X7S 20% Pad SMD 1808 125°C T/R
товару немає в наявності
C4520X7S3A472M160KA C4520X7S3A472M160KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Description: CAP CER 4700PF 1KV X7S 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
C4520X7S3A472M160KA C4520X7S3A472M160KA Виробник : TDK mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1808 4700pF 1000volt X7S 20%