Продукція > TDK CORPORATION > C4532C0G2J153K250KA
C4532C0G2J153K250KA
C4532C0G2J153K250KA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 630V C0G 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 630V C0G 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4532C0G2J153K250KA C4532C0G2J153K250KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.015UF 630V C0G 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.015 µF