Продукція > TDK CORPORATION > C4532C0G2J333J200KA
C4532C0G2J333J200KA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 630V C0G 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 630V C0G 1812, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4532C0G2J333J200KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.033UF 630V C0G 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.033 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
C4532C0G2J333J200KA C4532C0G2J333J200KA Виробник : TDK mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 630V 0.033uF C0G 5% T: 2mm