Продукція > TDK > C4532CH2A473J200KA
C4532CH2A473J200KA
C4532CH2A473J200KA TDK
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 0.047UF 100V CH 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 100V CH 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4532CH2A473J200KA C4532CH2A473J200KA Виробник : TDK mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.047UF 100V CH 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.047 µF