Продукція > TDK CORPORATION > C4532CH2E104K320KN
C4532CH2E104K320KN
C4532CH2E104K320KN TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 250V CH 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 250V CH 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4532CH2E104K320KN C4532CH2E104K320KN Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=C4532CH2E104K320KN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 CH 250volts 0.1uF 10% 3.20mm