Продукція > TDK CORPORATION > C4532CH2J223J320KA
C4532CH2J223J320KA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 630V CH 1812
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 436 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 630V CH 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.138" (3.50mm), Capacitance: 0.022 µF.
Інші пропозиції C4532CH2J223J320KA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4532CH2J223J320KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.022UF 630V CH 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
C4532CH2J223J320KA C4532CH2J223J320KA Виробник : TDK mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 630V 0.022uF CH 5% T: 3.2mm