Продукція > TDK CORPORATION > C4532JB1H685M250KA
C4532JB1H685M250KA
C4532JB1H685M250KA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6.8UF 50V JB 1812
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 6.8 µF
на замовлення 404 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6.8UF 50V JB 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 6.8 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4532JB1H685M250KA C4532JB1H685M250KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 6.8UF 50V JB 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 6.8 µF
товару немає в наявності
C4532JB1H685M250KA C4532JB1H685M250KA Виробник : TDK lcc_commercial_highvoltage_en-520036.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 6.8uF 50volts JB 20%