Продукція > TDK CORPORATION > C4532JB2A684M230KA
C4532JB2A684M230KA
C4532JB2A684M230KA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 100V JB 1812
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 0.68uF 100volts JB 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4532JB2A684M230KA C4532JB2A684M230KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.68UF 100V JB 1812
товару немає в наявності
C4532JB2A684M230KA C4532JB2A684M230KA Виробник : TDK lcc_commercial_highvoltage_en-520036.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1812 0.68uF 100volts JB 20%