Продукція > TDK > C4532X7R1H155KT5
C4532X7R1H155KT5
C4532X7R1H155KT5 TDK
tdk_mlcc_commercial_openmode_en-1207193.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 10% 50Volts
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4532X7R1H155KT5 C4532X7R1H155KT5 Виробник : TDK Corporation C_Series_OpenMode_B11.pdf Description: CAP CER 1.5UF 50V X7R 1812
товару немає в наявності
товару немає в наявності