Продукція > KEMET > C4AEHBU5150A12J
C4AEHBU5150A12J
C4AEHBU5150A12J KEMET
C4AEHBU5150A12J
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 15UF 5% 600VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 1.465" (37.20mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.3 mOhms
Size / Dimension: 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm)
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 15UF 5% 600VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 1.465" (37.20mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.3 mOhms, Size / Dimension: 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4AEHBU5150A12J C4AEHBU5150A12J Виробник : KEMET KEM_F3046_C4AE_RADIAL.pdf Film Capacitors 600V 15uF 5% LS=27.5mm