Продукція > KEMET > C4AEHBW5750A3NJ
C4AEHBW5750A3NJ
C4AEHBW5750A3NJ KEMET
KEM_F3046_C4AE_RADIAL.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 600V 75uF LS=52.5mm 5%
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 75UF 5% 600VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Capacitance: 75 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4AEHBW5750A3NJ C4AEHBW5750A3NJ Виробник : KEMET C4AEHBW5750A3NJ Description: CAP FILM 75UF 5% 600VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Capacitance: 75 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)