Продукція > KEMET > C4AEJBW5450A3MJ
C4AEJBW5450A3MJ
C4AEJBW5450A3MJ KEMET
C4AEJBW5450A3MJ
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 45UF 5% 700VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 1.783" (45.30mm)
Capacitance: 45 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.6 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 45UF 5% 700VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 1.783" (45.30mm), Capacitance: 45 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.6 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4AEJBW5450A3MJ C4AEJBW5450A3MJ Виробник : KEMET KEM_F3046_C4AE_RADIAL-3317006.pdf Film Capacitors 700 VDC 45uF LS=52.5mm 5%