Продукція > KEMET > C4AEOBW5120A3FJ
C4AEOBW5120A3FJ
C4AEOBW5120A3FJ KEMET
KEM_F3046_C4AE_RADIAL.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 900V 12uF LS=37.5mm 5%
на замовлення 116 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 12UF 5% 900VDC RADIAL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4AEOBW5120A3FJ C4AEOBW5120A3FJ Виробник : KEMET C4AEOBW5120A3FJ.pdf Description: CAP FILM 12UF 5% 900VDC RADIAL