Продукція > KEMET > C4AEOBW5140A3JJ
C4AEOBW5140A3JJ
C4AEOBW5140A3JJ KEMET
C4AEOBW5140A3JJ
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 14UF 5% 900VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 900V
Height - Seated (Max): 1.465" (37.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 14 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.5 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm)
на замовлення 305 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 14UF 5% 900VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 900V, Height - Seated (Max): 1.465" (37.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 14 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.5 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4AEOBW5140A3JJ C4AEOBW5140A3JJ Виробник : KEMET C4AEOBW5140A3JJ.pdf Film Capacitors 900 VDC 14uF LS=37.5mm 5%