Продукція > KEMET > C4AEQBU4330A11J
C4AEQBU4330A11J
C4AEQBU4330A11J KEMET
C4AEQBU4330A11J
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 1.1KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.150" (29.20mm)
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 11.2 mOhms
Size / Dimension: 1.240" L x 0.748" W (31.50mm x 19.00mm)
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 1.1KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.150" (29.20mm), Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 11.2 mOhms, Size / Dimension: 1.240" L x 0.748" W (31.50mm x 19.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4AEQBU4330A11J C4AEQBU4330A11J Виробник : KEMET KEM_F3046_C4AE_RADIAL.pdf Film Capacitors 1100V 3.3uF 5% LS=27.5mm