C4AEQBW5250A3NJ
C4AEQBW5250A3NJ
Код товару: 147493
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Ціна
C4AEQBW5250A3NJ C4AEQBW5250A3NJ Виробник : KEMET C4AEQBW5250A3NJ Description: CAP FILM 25UF 5% 1.1KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 25 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.2 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
на замовлення 207 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
C4AEQBW5250A3NJ C4AEQBW5250A3NJ Виробник : KEMET KEM_F3046_C4AE_RADIAL-3317006.pdf Film Capacitors 25 uF 1100VDC 5%