Продукція > KEMET > C4AF3EW5150T3AK
C4AF3EW5150T3AK
C4AF3EW5150T3AK KEMET
KEME-S-A0018902225-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KEMET
Description: KEMET - C4AF3EW5150T3AK - Leistungs-Folienkondensator, Metallisiertes PP, Radiales Gehäuse, 4 Pins, 15 µF, ± 10%, AC-Filter
tariffCode: 85322500
Produkthöhe: 56mm
dv/dt: 61V/µs
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 52.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
RMS-Strom Irms: 31.1A
Produktlänge: 57.5mm
euEccn: NLR
Spitzenstrom: 915A
Spannung (AC): 400V
Kapazität: 15µF
Spannung (DC): 800V
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 45mm
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILM, POWER, METALLIZED POLYPROP, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 2.217" (56.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.6 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 2.217" (56.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.6 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm)
на замовлення 44 шт:
Кількість Ціна
C4AF3EW5150T3AK C4AF3EW5150T3AK Виробник : KEMET KEM_F3116_C4AF.pdf Film Capacitors 400V 15 uF 105C 10% 4 Pin LS=52.5 mm AEC-Q200