Продукція > KEMET > C4AF9EW5330T3AK
C4AF9EW5330T3AK
C4AF9EW5330T3AK KEMET
C4AF9EW5330T3AK
Виробник: KEMET
Description: FILM, POWER, METALLIZED POLYPROP
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 2.217" (56.30mm)
Capacitance: 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm)
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILM, POWER, METALLIZED POLYPROP, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 2.217" (56.30mm), Capacitance: 33 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm).