Продукція > KEMET > C4DEFPQ6175A8TK
C4DEFPQ6175A8TK
C4DEFPQ6175A8TK KEMET
C4DEFPQ6175A8TK.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 175UF 10% 400VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4DEFPQ6175A8TK C4DEFPQ6175A8TK Виробник : KEMET KEM_F3059_C4DE-2064393.pdf Film Capacitors 400V 175uF 10%