Продукція > KEMET > C4DEIPQ6100A8TK
C4DEIPQ6100A8TK
C4DEIPQ6100A8TK KEMET
KEM_F3057_C4DC
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 100UF 10% 800VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 2.598" (66.00mm)
Capacitance: 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 0.9 mOhms
Size / Dimension: 3.307" Dia (84.00mm)
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 100UF 10% 800VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 2.598" (66.00mm), Capacitance: 100 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 0.9 mOhms, Size / Dimension: 3.307" Dia (84.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4DEIPQ6100A8TK C4DEIPQ6100A8TK Виробник : KEMET KEM_F3059_C4DE-2064393.pdf Film Capacitors 800V 100uF 10%