Продукція > KEMET > C4DENPQ5470A8TK
C4DENPQ5470A8TK
C4DENPQ5470A8TK KEMET
C4DENPQ5470A8TK
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 47UF 10% 1KVDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4DENPQ5470A8TK C4DENPQ5470A8TK Виробник : KEMET KEM_F3059_C4DE-3316846.pdf Film Capacitors 1000V 47uF 10%