C4H10P600AY
C4H10P600AY Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET 50V OMP780
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: OMP-780-4F-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 700MHz ~ 1GHz
Configuration: 2 N-Channel (Dual) Common Source
Power - Output: 600W
Gain: 18.2dB
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Supplier Device Package: OMP-780-4F-1
Voltage - Rated: 150 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 470 mA
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET 50V OMP780, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: OMP-780-4F-1, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 700MHz ~ 1GHz, Configuration: 2 N-Channel (Dual) Common Source, Power - Output: 600W, Gain: 18.2dB, Technology: MOSFET (Metal Oxide), Supplier Device Package: OMP-780-4F-1, Voltage - Rated: 150 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 470 mA.
Інші пропозиції C4H10P600AY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4H10P600AY C4H10P600AY Виробник : Ampleon USA Inc. Description: RF MOSFET 50V OMP780
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: OMP-780-4F-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 700MHz ~ 1GHz
Power - Output: 600W
Gain: 18.2dB
Voltage - Rated: 150 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 470 mA