C4H18W500AY Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET 48V SOT1273-1
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1273-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.8GHz ~ 2GHz
Configuration: 2 N-Channel (Dual) Common Source
Power - Output: 500W
Gain: 14.6dB
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Supplier Device Package: SOT1273-1
Part Status: Active
Voltage - Rated: 150 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 350 mA
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET 48V SOT1273-1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1273-1, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.8GHz ~ 2GHz, Configuration: 2 N-Channel (Dual) Common Source, Power - Output: 500W, Gain: 14.6dB, Technology: MOSFET (Metal Oxide), Supplier Device Package: SOT1273-1, Part Status: Active, Voltage - Rated: 150 V, Voltage - Test: 48 V, Current - Test: 350 mA.
Інші пропозиції C4H18W500AY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4H18W500AY Виробник : Ampleon USA Inc. Description: RF MOSFET 48V SOT1273-1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1273-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.8GHz ~ 2GHz
Power - Output: 500W
Gain: 14.6dB
Part Status: Active
Voltage - Rated: 150 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 350 mA