C4H27W400AVY
C4H27W400AVY Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET 50V DFM6
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1275-1
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.3GHz ~ 2.7GHz
Configuration: 2 N-Channel (Dual) Common Source
Power - Output: 400W
Gain: 15dB
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Supplier Device Package: DFM6
Part Status: Active
Voltage - Rated: 150 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 200 mA
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET 50V DFM6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1275-1, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.3GHz ~ 2.7GHz, Configuration: 2 N-Channel (Dual) Common Source, Power - Output: 400W, Gain: 15dB, Technology: MOSFET (Metal Oxide), Supplier Device Package: DFM6, Part Status: Active, Voltage - Rated: 150 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 200 mA.
Інші пропозиції C4H27W400AVY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C4H27W400AVY C4H27W400AVY Виробник : Ampleon USA Inc. Description: RF MOSFET 50V DFM6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1275-1
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.3GHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 400W
Gain: 15dB
Supplier Device Package: DFM6
Part Status: Active
Voltage - Rated: 150 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 200 mA