Продукція > KEMET > C512C225K5R5CA
C512C225K5R5CA
C512C225K5R5CA Kemet
f3101_cermoldaxrad.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Radial 10.16mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції C512C225K5R5CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C512C225K5R5CA C512C225K5R5CA Виробник : Kemet f3101_cermoldaxrad.pdf Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Radial 10.16mm 125°C Bulk