Продукція > TDK > C5750C0G2E154J230KE
C5750C0G2E154J230KE
C5750C0G2E154J230KE TDK
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.15uF 250V C0G 5% Pad SMD 2220 Soft Termination 125°C T/R
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 365
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 250V C0G/NP0 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.102" (2.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750C0G2E154J230KE C5750C0G2E154J230KE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Cap Ceramic 0.15uF 250V C0G 5% Pad SMD 2220 Soft Termination 125°C T/R
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
C5750C0G2E154J230KE C5750C0G2E154J230KE Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_soft_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 250V C0G/NP0 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.102" (2.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 500
C5750C0G2E154J230KE C5750C0G2E154J230KE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 250V 0.15uF 5% SOFT 2.30mm
на замовлення 497 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF