Продукція > TDK > C5750C0G2J104G280KC
C5750C0G2J104G280KC
C5750C0G2J104G280KC TDK
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Description: COMMERCIAL GRADE,MLCC,2220,C0G,6
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 72 шт:
Написати відгук
Description: COMMERCIAL GRADE,MLCC,2220,C0G,6, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 630V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF