Продукція > TDK > C5750C0G2W104J280KA
C5750C0G2W104J280KA
C5750C0G2W104J280KA TDK
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 450V 0.1uF C0G 5% T: 2.8mm
на замовлення 229 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 450V C0G 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750C0G2W104J280KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.1UF 450V C0G 2220
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 450V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
C5750C0G2W104J280KA Виробник : TDK mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 450V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 2220
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1µF
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Operating temperature: -55...125°C
Operating voltage: 450V
Dielectric: C0G (NP0)
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 178mm