Продукція > TDK > C5750C0G2W104K280KA
C5750C0G2W104K280KA
C5750C0G2W104K280KA TDK
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.1uF 450V C0G 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
на замовлення 265 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 85
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 450V C0G 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750C0G2W104K280KA C5750C0G2W104K280KA Виробник : TDK mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Cap Ceramic 0.1uF 450V C0G 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
на замовлення 265 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 83
на замовлення 456 шт:
Мінімальне замовлення: 2
C5750C0G2W104K280KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.1UF 450V C0G 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.1 µF
Мінімальне замовлення: 500
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF