Продукція > TDK > C5750C0G3A103G280KC
C5750C0G3A103G280KC
C5750C0G3A103G280KC TDK
mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Description: COMMERCIAL GRADE,MLCC,2220,C0G,1
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 465 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COMMERCIAL GRADE,MLCC,2220,C0G,1, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF