Продукція > TDK CORPORATION > C5750C0G3A153J280KC
C5750C0G3A153J280KC TDK Corporation
mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 1KV NP0 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 1KV NP0 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 0.015 µF.
Інші пропозиції C5750C0G3A153J280KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750C0G3A153J280KC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.015UF 1KV NP0 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
C5750C0G3A153J280KC C5750C0G3A153J280KC Виробник : TDK mlcc_commercial_highvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 1000V 0.015uF C0G 5% T: 2.8mm