Продукція > TDK CORPORATION > C5750CH2J104K280KC
C5750CH2J104K280KC TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 630V CH 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 416 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 630V CH 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції C5750CH2J104K280KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750CH2J104K280KC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.1UF 630V CH 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.1 µF