Продукція > TDK > C5750JB2E334K160KA
C5750JB2E334K160KA
C5750JB2E334K160KA TDK
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 0.33UF 250V JB 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.33 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 250V JB 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750JB2E334K160KA C5750JB2E334K160KA Виробник : TDK mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.33UF 250V JB 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.33 µF
товару немає в наявності
C5750JB2E334K160KA C5750JB2E334K160KA Виробник : TDK lcc_commercial_highvoltage_en-520036.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.33uF 250volts JB 10%