Продукція > TDK > C5750JB2J154M160KA
C5750JB2J154M160KA
C5750JB2J154M160KA TDK
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RECOMMENDED ALT 810-C5750X7R2J154K
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 630V JB 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750JB2J154M160KA C5750JB2J154M160KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 630V JB 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 493 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.15 µF