Продукція > TDK CORPORATION > C5750NP02A154J230KA
C5750NP02A154J230KA
C5750NP02A154J230KA TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 100V NP0 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 100V NP0 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750NP02A154J230KA C5750NP02A154J230KA Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 0.15UF 100V NP0 2220
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
товару немає в наявності
C5750NP02A154J230KA C5750NP02A154J230KA Виробник : TDK Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 100V 0.15uF NP0 5% T: 2.3mm