Продукція > TDK > C5750NP02E154J230KN
C5750NP02E154J230KN
C5750NP02E154J230KN TDK
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 250V 0.15uF NP0 5% T: 2.3mm
на замовлення 598 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750NP02E154J230KN C5750NP02E154J230KN Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 250V NP0 2220
на замовлення 799 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 799 шт: