Продукція > TDK CORPORATION > C5750X5R2E684M230KA
C5750X5R2E684M230KA
C5750X5R2E684M230KA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 250V X5R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.68 µF
на замовлення 342 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.68UF 250V X5R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.68 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750X5R2E684M230KA C5750X5R2E684M230KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.68UF 250V X5R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.68 µF
товару немає в наявності
C5750X5R2E684M230KA C5750X5R2E684M230KA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.68uF 250volts X5R 20%