Продукція > TDK > C5750X6S2W105M250KA
C5750X6S2W105M250KA
C5750X6S2W105M250KA TDK
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SUGGESTED ALTERNATE 810-C5750X6S2W225KKA
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 450V X6S 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750X6S2W105M250KA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 1UF 450V X6S 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1 µF
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF