Продукція > TDK > C5750X7R1E156M280KM
C5750X7R1E156M280KM
C5750X7R1E156M280KM TDK
mlcc_commercial_openmode_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT MLCC,2220,X7R,25V,15F,2.8mm
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15UF 25V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750X7R1E156M280KM Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_openmode_en.pdf Description: CAP CER 15UF 25V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 15 µF
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 15 µF