Продукція > TDK CORPORATION > C5750X7R2E334K160KM
C5750X7R2E334K160KM
C5750X7R2E334K160KM TDK Corporation
mlcc_commercial_openmode_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 250V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.33 µF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 250V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750X7R2E334K160KM C5750X7R2E334K160KM Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_openmode_en.pdf Description: CAP CER 0.33UF 250V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.33 µF