Продукція > TDK > C5750X7R2E684K230KM
C5750X7R2E684K230KM
C5750X7R2E684K230KM TDK
mlcc_commercial_openmode_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT MLCC,2220,X7R,250V,0.68uF,2.3mm
на замовлення 484 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.68UF 250V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.68 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C5750X7R2E684K230KM C5750X7R2E684K230KM Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_openmode_en.pdf Description: CAP CER 0.68UF 250V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.68 µF
на замовлення 338 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.68 µF