Продукція > Реле > C7-A20DX/024VDC
C7-A20DX/024VDC
Код товару: 124767
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C7-A20DX/024VDC C7-A20DX/024VDC Виробник : TURCK Description: TURCK - C7-A20DX/024VDC - Leistungsrelais, DPDT, 24 VDC, 10 A, C7-A20 Series, Sockel
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CE, CSA, IEC
Relaisanschlüsse: Steckbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: -
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 594ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Sockel
Produktpalette: C7-A20 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 250V