Продукція > KEMET > C721U221KWYDAA7301
C721U221KWYDAA7301
C721U221KWYDAA7301 KEMET
C721U221KWYDAA7301
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 220PF 760VAC Y5T RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 220 pF
на замовлення 23000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 760VAC Y5T RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C721U221KWYDAA7301 C721U221KWYDAA7301 Виробник : KEMET C721U221KWYDAA7301 Description: CAP CER 220PF 760VAC Y5T RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 220 pF