Продукція > KEMET > C751U332MSVDAAWL50
C751U332MSVDAAWL50
C751U332MSVDAAWL50 KEMET
C751U332MSVDAAWL50
Виробник: KEMET
Description: KEMET - C751U332MSVDAAWL50 - Funkentstörkondensator (Keramik), 3300 pF, ± 20%, X1 / Y1, 440 VAC, 400 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322900
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y1
Nennspannung Y: 400VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 3300pF
Produktpalette: C700 Series
Nennspannung X: 440VAC
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - C751U332MSVDAAWL50 - Funkentstörkondensator (Keramik), 3300 pF, ± 20%, X1 / Y1, 440 VAC, 400 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322900, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y1, Nennspannung Y: 400VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 3300pF, Produktpalette: C700 Series, Nennspannung X: 440VAC, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C751U332MSVDAAWL50 C751U332MSVDAAWL50 Виробник : KEMET KEM_C1104_KJN-3316338.pdf Safety Capacitors 440VAC 0.0033uF Y5V 20% LS=10mm
на замовлення 386 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
C751U332MSVDAAWL50 C751U332MSVDAAWL50 Виробник : KEMET C751U332MSVDAAWL50 Description: CAP CER 3.3NF X1/Y1 440V/400V
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF